E-Book Overview
За ред. доктора економічних наук, професора, члена - кореспондента Академії правових наук України М. Швеця // 2-е вид., доп. – К.: НДЦПІ АПрН України. – 2006. – 302 с. / www.bod.kiev.ua.
Зміст Від авторівРоздуми про минуле, сьогодення і майбутнєПро простір, час, людинуПриродні ресурси і прогресПро те, скільки насНаукаЦивілізаціяВійниДеякі висновкиСвіт електронно-цифрових інформаційних технологійПерсональний комп'ютерПрограмні засобиЗасоби відображення інформації-дисплейЗасоби введення інформації - від клавіатури до розпізнання мовиШтучний інтелектЗв'язок і телекомунікаціїСуспільно-інформаційні відносини і тенденції» розвиткуІнтернет - засіб забезпечення інформаційних взаємовідносинІсторична довідкаЗасоби пошуку в мережіНайближчі перспективиПроекти всиновлення мережіІнтернет для наукиІнтернет для урядуІнтернет наступного поколінняІнтернет в УкраїніПро державну політику і правове упорядкування Інтернет-відносин за кордономЗміст правового упорядкуванняПро політику Інтернет-відносинІнтернет-політика СШАІнтернет-політика європейських країн та інших держав світуРосійський сегмент Інтернет-політикие-економікаБізнес-модуль В2СБізнес-модулі В2В і Е2ЕМобільна комерціяЕлектронний документообігЕлектронно-цифровий підписЕлектронні платежі і розрахункиОгляд законодавчої бази з е-економікиЗаконодавство Європи і СШАРосійські пріоритетиУкраїнські підходиПерспективи розвитку е-економіки за кордономе-моделі суспільного устроюе-урядМодуль С2СМодуль (52ВМодуль С2СУніверсальний модуль 620е-голосуванняе-медицинае-телефоніяе-ресурси та е-освітае-бібліотекае-конференціяе-будинокє-телебаченняе-автомобільІнформаційне правоДержавне управління в умовах формування е-суспільстваІнформаційна політика СШАІнформаційна політика ВеликобританіїІнформаційна політика НімеччиниІнформаційна політика ФранціїІнформаційна політика ЯпоніїІнформаційна політика РосіїІнформаційна політика УкраїниДо питання застосування понять "інформація" та "дані" як об'єктів правовідносинПраво власності на інформаціюДо питання про конфіденційну інформацію, що є власністю державиПраво на захист від інформаціїІнформація як вираження правовідносин інтелектуальної власностіЩо таке інтелектуальна власністьПравове регулюванняФункціонування правЗахист правПро "поскопірайт"Про інтелектуальну та інформаційну свободуе-законодавствоОбґрунтування підходів до побудови е-законодавства в сфері суспільних інформаційних відносинГалузі законодавства, в яких можливі зміни у зв'язку з впровадженням інформаційно-комп'ютерних технологій та телекомунікаційних мережПро інформаційну культуру і кіберзлочинністьПро розвиток законодавства, що регулює питання системної інформатизації виборчого і референдумного процесів в УкраїніПро організаційно-правові аспекти розбудови системної інформатизаціїДо перспектив розвитку правового аспектуПідходи до кодифікації інформаційного законодавстваСтруктура і основний зміст КодексуДо перспектив розвитку організаційного аспектуПро концептуальні підходи до формування державної інформаційної політики за умов розвитку процесів інформатизаціїПро державну програму "е-Україна"Від технологічної до гуманітарної інформатизаціїВисновкиДодаткиВикористана література
E-Book Content
В. Брижко, В. Цимбалюк, М. Швець, М. Коваль, Ю. Базанов e-майбутнє та інформаційне право Київ - 2006 2 УДК 383:681.3 ББК 67+32.811 Б 43 Рекомендовано до видання Вченою радою Науково-дослідного центру правової інформатики Академії правових наук України (протокол № 5 від 12.05 2005 року) Рецензенти: